Beschut Wonen Min

VAN FORENSISCH CLIENT NAAR EEN ‘VRIJE’ BURGER

Team


Beschut Wonen Min beschikt over een multidisciplinair team dat instaat voor de begeleiding binnen de wooneenheden.

De teamleden bruisen van veelzijdigheid, creativiteit en enthousiasme.

Huiselijkheid staat centraal in al de woningen van Beschut Wonen Min.

2015-03-12 13.18.19

Coördinator

Rudy Wouters – 03 217 21 01 – rudy.wouters@beschutwonenmin.be

Psychiater

Dokter Rudy Verelst – 03 217 21 00

Administratie

Elf Nijs – 03 217 21 00 – 0472 13 14 21 – elf.nijs@beschutwonenmin.be

Logistiek

Karima Errahil

Fatima El Alaoui

Kerkstraat

Ellen Vermeiren – 03 235 15 00 – 0473 95 10 11 – ellen.vermeiren@beschutwonenmin.be

Glen Roten – 03 235 15 00 – 0474 88 11 24 – glen.roten@beschutwonenmin.be

Damiaanhuis

Evelin Lauwereyssens – 03 236 73 10 – 0475 95 71 60 – evelin.lauwereyssens@beschutwonenmin.be

Anne Verbeeck – 03 236 73 10 – 0491 37 21 42 – anne.verbeeck@beschutwonenmin.be

Erwtenstraat

Ellen Wuyts – 03 217 21 03 – 0473 84 88 03 – ellen.wuyts@beschutwonenmin.be

Scholiershuis

Kenny Hermans – 0473 89 32 17 – kenny.hermans@beschutwonenmin.be

Sofie Verboven – 0475 95 71 58 – sofie.verboven@beschutwonenmin.be

Pothoek

Niko Van Bouwel – 03 217 21 04 – 0491 56 65 97 – niko.vanbouwel@beschutwonenmin.be

Bewaren

Bewaren

Bewaren