Beschut Wonen Min

VAN FORENSISCH CLIENT NAAR EEN ‘VRIJE’ BURGER

Team


Beschut Wonen Min beschikt over een multidisciplinair team dat instaat voor de begeleiding binnen de wooneenheden.

De teamleden bruisen van veelzijdigheid, creativiteit en enthousiasme.

Huiselijkheid staat centraal in al de woningen van Beschut Wonen Min.

2015-03-12 13.18.19

Coördinator

Rudy Wouters – 03 217 21 01 – rudy.wouters@beschutwonenmin.be

Psychiater

Dokter Rudy Verelst – 03 217 21 00

Administratie

Elf Nijs – 03 217 21 00 – elf.nijs@beschutwonenmin.be

Logistiek

Karima Errahil

Fatima El Alaoui

Kerkstraat

Dirk Haazen – 03 235 15 00 – 0473 95 10 11 – dirk.haazen@beschutwonenmin.be

Glen Roten – 03 235 15 00 – 0474 88 11 24 – glen.roten@beschutwonenmin.be

Damiaanhuis

Evelin Lauwereyssens – 0475 95 71 60 – evelin.lauwereyssens@beschutwonenmin.be

Julie Verhaert – 03 236 73 10 – 0493 25 92 69 – julie.verhaert@beschutwonenmin.be

Erwtenstraat

Ellen Wuyts – 03 217 21 03 – 0473 84 88 03 – ellen.wuyts@beschutwonenmin.be

Scholiershuis

Kenny Hermans – 0473 89 32 17 – kenny.hermans@beschutwonenmin.be

Sofie Verboven – 0475 95 71 58 – sofie.verboven@beschutwonenmin.be

Dambruggestraat

Davy De Kerf – 0473 88 74 90 – davy.dekerf@beschutwonenmin.be

Bewaren

Bewaren

Bewaren