AC ‘t Lokaal

VAN FORENSISCH CLIENT NAAR EEN ‘VRIJE’ BURGER

Team


AC ’t lokaal beschikt over een multidisciplinair team. De krachtlijnen worden uitgezet door ergotherapeuten, opvoedkundigen, en activiteitenbegeleiders.

Coördinator

Leen Bulteel – 0491 56 39 90 – leen.bulteel@beschutwonenmin.be

Activiteitenbegeleiders

Hanne Allaerts – hanne.allaerts@beschutwonenmin.be

Glen Roten – 03 235 15 00 – 0474 88 11 24 – glen.roten@beschutwonenmin.be

Steffie Loos – steffie.loos@beschutwonenmin.be

Jinse Vervoort – jinse.vervoort@beschutwonenmin.be

Peter Christoffels – peter.christoffels@beschutwonenmin.be

Logo 't Lokaal

Bewaren

Bewaren